KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524164
nr 1352 4164
Sonja Söderberg, Tulpaner. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:11:59
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr