KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524164

nr 1352 4164

Sonja Söderberg, Tulpaner. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:11:59